Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Kornatka

Kornatka, małopolskie

  • 699 000 zł
  • 129 m²
  • 5 418,60 zł/m²

Zdjęcie

Anna Skoczyńska

Skontaktuj się

Dom Kornatka

Kornatka, małopolskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

699 000 zł

129 m²

5 418,60 zł/m²

Dom Kornatka

Zaktualizowane: 7 maja 2026

699 000 zł 129 m² 5 418,60 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
3 241 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

3 241 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 699 000 zł (5 418,60 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: inna
  • Charakterystyka domu 129 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: do remontu
  • Budynek: dom wolnostojący
  •   technika budowy: murowana; pokrycie dachu: inne
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 3 241 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową, działka ogrodzona
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: inne

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość położoną w miejscowości Kornatka, obejmującą działkę ewidencyjną nr 69/2 o powierzchni 0,3241 ha, zabudowaną wolnostojącym budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oznaczonym numerem porządkowym Kornatka 161.

Działka ma regularny kształt zbliżony do czworoboku, szerokość ok. 4145 m oraz długość ok. 6984 m. Teren jest lekko nachylony w kierunku wschodnim. (...)

Agent

Anna Skoczyńska

12 274 30...

12 274 30 60

697 517 111

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Anna Skoczyńska

12 274 30...

12 274 30 60

697 517 111

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość